Grupu nodarbības
Piedāvājam tikties tiešsaistē ar 3-4 citām sievietēm un, caur visas vienojošo pieredzi rast kopības sajūtu, izrunāt, uzklausīt, dalīties jebkurās emocijās un viena otru iedvesmot.

Zīdīšanas pieredzes atbalstošā saruna ir vienreizēja grupas nodarbība pusotras stundas garumā, kuras laikā varēsi izrunāt savu zīdīšanas pieredzi, tikt uzklausīta un saprasta. Nodarbības vada Una.
Gaidību un jauno māmiņu nodarbību cikls ilgst vienu mēnesi, kura laikā tiekamies četras reizes un ik reizi veltam kādai konkrētai tēmai. Ticam, ka izvēlētās tēmas ļaus izprast to, kas Tevi satrauc un to, kas dara priecīgu. Kopā izrunāsim ikdienas izaicinājumus un grūtības, atradīsim tām risinājumu priekpilnākai ikdienai. Vienas nodarbības ilgums ir viena stunda un nodarbības beigās papildus saņemsi darba lapas, kas ļaus padziļināti turpināt iepazīt un izzināt sevi un savas sajūtas par izrunāto tēmu.
Nodarbību cikla laikā Tev tiek nodrošināta iespēja uzdot papildus jautājumus privāti grupu vadītājai. Nodarbības vada Evija vai Ilze.
Gaidību grupa
Nākamie grupu nodarbību datumi: 6.decembris
Sākums: 19:00
Norises vieta: Zoom platforma
Ja Tu esi gaidībās un Tev ir vēl mazs bērniņš mājās, šis nodarbību cikls ir domāts Tev!

Esi mīļi sveicināta Divi zem divi gaidību grupā! Pirmkārt, mēs Tevi no sirds sveicam ar Tavu jauno piedzīvojumu un vēlam, lai viss, ko vēlies sagaidīt šajā posmā, piepildās!
Šis četru nodarbību cikls būs balstīts tieši uz to - uz Taviem resursiem, emociju izpratni, partnerattiecību stiprināšanu un sevis lološanu. Katrā no nodarbībām kopā ieskatīsimies savās sajūtās un izpratīsim, kas ir tieši tas, ko es šobrīd jūtu, ko es vēlos vai nevēlos, ko es daru un ko es varētu nedarīt.
Jauno māmiņu grupa
Nākamie grupu nodarbību datumi: 12.janvāris
Sākums: 18:30
Norises vieta: Zoom platforma
Tev ir bērni ar mazu vecuma starpību? Jauno māmiņu grupa Divi zem divi būs Tava spēka stacija!

Esi mīļi sveicināta Divi zem divi spēka stacijā un četru nodarbību ciklā, kas veidots atbalstot tās mammas, kuras kļuvušas par mammu bērniem ar mazu vecuma starpību.
Katrā no nodarbībām kopā ieskatīsimies jautājumos, kas mūsu un mums jau zināmo divi zem divi mammu pieredzē ir visaktuālākie, sniedz lielāko atvieglojumu un atbalstu, lai ne tikai izdzīvotu, bet arī piedzīvotu ikdienu ar diviem maziem bērniem.
Zīdīšanas pieredzes atbalstošā saruna grupā
Nākamie grupu nodarbību datumi: 10.janvāris
Sākums: 18:30
Norises vieta: Zoom platforma
Bieži vien gribas parunāt par savu pieredzi, bet liekas, ka neviens negrib uzklausīt, liekas, ka iespējams citi var pat nosodīt, tāpēc ir izveidota zīdīšanas pieredzes atbalstošā sarunu, kur mēs kopīgi pārrunāsim savas pieredzes, bez jebkāda nosodījuma.
Runājot un stāstot var dziedēt savu sāpīgo pieredzi. Uzklausot un dzirdot citu stāstus, var paņemt vērtīgāko no citu pieredzēm un palīdzēt pieņemt arī citas situācijas.

KONTAKTI
divizemdivi@gmail.com
Atsauksmes
Made on
Tilda